Dlaczego media społecznościowe?

W skrócie – ponieważ korzysta z nich 37% populacji naszej planety (w Polsce jes to około 15 milionów użytkowników)? Nie ma lepszej platformy, dzięki której dotrzesz to tak dużej liczby użytkowników, tak niedużym kosztem i z tak dużym odzewem z ich strony.

Facebook, Twitter, Instagram – inna specyfika, inny rodzaj kampani, Ci sami użytkownicy: chętni do interakcji, tworzący społeczność samemu i w pełni zaangażowani. Czego chcieć więcej?

Ogromny zasięg

Ponad 15 milionów aktywnych użytkowników w Polsce, o średniej liczbie ponad 20 wejść dziennie.

Łatwość

Osoby nastawione na odbiór treści, wchodzące z nią w interakcje i dzielące się w sposób narastający. Twoja reklama w niesłychanie krótkim czasie może dotrzeć do gigantycznej liczby odbiorców. Wszystko zależy od jej jakości i treści.

Niskie koszty

Dzięki mikropłatnościom, pobieranym jedynie w trakcie konkretnych reakcji czy wyświetleń, Twoje koszty w przeliczeniu na skuteczność są nieporównywalnie mniejsze niż w przypadku marketingu tradycyjnego.

Co zrobimy?

Wysokiej jakości posty, docierające do zmaksymalizowanej liczby odbiorców, nakierowane pod strategię wizerunkową Twojej marki.

Wejdziemy w kontakt z Twoim potencjalnym klientem, motywując go do zaangażowania wokół Twojej marki w mediach społecznościowych.

Wstawianą treść zaopatrzymy w wysokiej jakości grafiki, zdjęcia i filmy

Wykorzystamy kampanie reklamowe Facebooka bez dodatkowych kosztów ponoszonych przez Ciebie, aby w pełni dotrzeć do konkretnych grup odbiorców (osób o określonych zainteresowaniach, aktywności, lokalizacji i danych demograficznych).

Wykorzystamy opracowaną przez nas i zaakceptowaną przez Ciebie strategię Social Media, dzięki czemu świadomie zbudujemy wizerunek i narrację Twojej marki.

Wykorzystamy zaawansowane narzędzia i algorytmy analizujące ruch na Facebooku pozwalające dobrać optymalny czas i treść publikacji

Marketing Szeptany

W swojej codziennej pracy, by wzmocnić przekaz kreowanych przez nas wizerunków w mediach społecznościowych, wykorzystujemy marketing szeptany. Wywołujemy dyskusję wśród klientów na temat marki (buzz marketing), nakierowując ją na rozpowszechnianie pożądanego przez klienta wizerunku (efekt wirusowy).

Jako nieliczni na rynku  oferujemy dodatkowe wsparcie w postaci kreowania marki na Instagramie bez dodatkowych kosztów.