Wyglądaj profesjonalnie, działaj profesjonalnie

Pokażemy Ci jak

Od lat staramy się kreować spójny wizerunek naszych klientów – to jak chcieliby być postrzegani a także to, jak skutecznie i sprawnie działają ich własne przedsiębiorstwa.

Projektując, fotografując, tworząc markę – budujemy to co widać na zewnątrz. Dzięki analizom IT, audytom oraz usprawnieniom procesów informatycznych – wzmacniamy wnętrze, fundamenty Twojej firmy.

Zerknij poniżej – tym się zajmujemy:

01. Projektowanie

Projektowanie wektorowe (materiały drukowane: ulotki, plakaty, wizytówki, banery, billboardy oraz reklama zewnętrzna).
Projektowanie 3D (wizualizacje fotorealistyczne, architektura, wnętrza).
Strony WWW w oparciu o darmowe, otwarte systemy CMS, w całości według wytycznych klienta.

02. Foto, film

Fotografia studyjna i plenerowa.
Fotografia korporacyjna oraz produktowa.
Filmy reklamowe, spoty, animacje.
Filmowanie z powietrza (dron).
Dokumentowanie inwestycji.

03. Opieka IT, analiza IT

Wierzymy, że inwestycje w informatykę mają sens tylko wtedy, gdy stanowi ona wartość dodaną dla twojego biznesu. Informatyka skutecznie usprawni procesy biznesowe wewnątrz twojego przedsiębiorstwa, gdy system informatyczny jest dostosowane do Ciebie, a nie na odwrót.
Zgodnie z tą filozofią podchodzimy do naszych klientów. Zaczynamy od analizy procesów biznesowych i dostosowujemy proponowane rozwiązania do realnych potrzeb biznesowych. Dzięki czemu optymalizujemy koszty IT przy maksymalnej skuteczności.

04. Open Badges

Open Badges to wirtualne potwierdzenia umiejętności lub osiągnięć. Posiadają formę graficznego zindywidualizowanego znaku. W Badge’ach  zawarte są metadane zawierające pełną informacje o Badge’u, jego posiadaczu, kryteriach jego przyznania i dowody na to, że posiadacz rzeczywiście je spełnił. Badge mogą być udostępniane na wszelkich portalach społecznościowych i stronach internetowych – co czyni je mobilnymi i niezwykle atrakcyjnymi.

05. Kreowanie marki

Kompleksowe kampanie wprowadzenia na rynek nowej marki, kreowania wizerunku osób publicznych oraz doradztwo w wyborze kanałów marketingowych. Tworząc obraz postrzegania z zewnątrz wykorzystujemy wszystkie zasoby własne (pełny zakres projektowy, studia fotograficzne, filmowanie oraz kampanie w sieci i mediach społecznościowych) badając wcześniej rynek oraz jego odzew i koniunkturę.

06. Social media

Pełne kampanie w kanałach mediów społecznościowych, dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb. Facebook, Instagram (wraz z fotografią oraz fotografią smartfon), Twitter – obojętne czy potrzebujesz sporadycznego utrzymania kanałów czy regularnych kampanii wraz z prowadzeniem profili (włączając w to grafikę, fotografię oraz film).
Media społecznościowe to doskonały i niedrogi sposób budowania wizerunku oraz kontaktu z potencjalnymi klientami.

Zaufali nam

Przykładowe realizacje

Portfolio

Porozmawiamy?

Kontakt